Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Привітання голови Снігурівської районної державної адміністрації Івана ЗУБРИЦЬКОГО з нагоди Дня Державного Прапора України та Дня Незалежності України.

Шановні мешканці Снігурівського району!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України!

 

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди, миру та єднання людей в ім’я процвітання рідної країни. Вони втілюють в собі давнє прагнення нашого народу до свободи та самовизначення. І саме прапор став символом незалежності, слави і відродження України.

День Незалежності закарбувався в серцях українців, насамперед, розумінням того, що ми самі повинні творити свою долю. Цей день став символом самоствердження, суверенності та свободи.

Нині Україна проходить нелегкі часи, продовжуючи виборювати право на мирне життя, власну думку, єдність, незалежність та територіальну цілісність.

Сьогодні перед державою та громадянами складні й великі завдання. Але потрібно вірити, що разом ми здолаємо будь-які перешкоди на шляху зміцнення нашої Батьківщини. І всі випробування, які ми зустрічаємо на шляху розвитку нашої країни, загартовують дух української сили, волі, єдності та самосвідомості, виховуючи повагу до України, до нашого Прапора та незалежності.

Шановні снігурівчани! Бажаю вам мирного неба, благополуччя, злагоди, віри, надії і любові до рідної землі. Нехай ці дні дарують всім вам невичерпну енергію, впевненість та непохитну віру в майбутнє нашої Батьківщини!

 

Голова райдержадміністрації Іван Зубрицький

 

Поділитися:

Дата: 23.08.2020 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога