Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Звернення голови Снігурівської районної державної адміністрації Івана Зубрицького

Шановні мешканці району!

Щоденна статистика захворюваності на COVID-19 в Україні змушує вкотре задуматися про нашу з вами безпеку. Адже, що не день – то новий антирекорд. Лише за останній місяць показник кількості випадків захворювання на коронавірус за добу в Україні збільшився у ДВІЧІ і досяг більше двох тисяч осіб щодня. Не стала виключенням і Миколаївська область та Снігурівський район.

Причина цього досить банальна: багатьох обурює необхідність носити маски у людних місцях та магазинах, комусь просто все набридло, або не до вподоби соціальна дистанція та інші карантинні обмеження. А хтось взагалі помилково вважає COVID-19 вигадкою чи якоюсь вселенською змовою.

Але це зовсім не так. Для пацієнтів і лікарів — COVID-19 це жахлива реальність! Адже, перебуваючи у стінах медичних закладів, вони як ніхто інший остаточно переконалися, що коронавірус не є вигадкою, розтиражованою страшилкою або міфом. Деякі хворі на COVID-19 не можуть самостійно дихати, а деяких, на жаль, взагалі не вдалося врятувати попри професіоналізм лікарів.

Тільки дотримання елементарних правил врятують кожного з нас від СOVID-19 і тих тотальних обмежень, які ми всі вже переживали весною цього року. Не забувайте дотримуватися соціальної дистанції, маскового режиму у громадських місцях та користуватися антисептиками. Ми всі повинні усвідомлювати, що ці прості речі захистять не лише нас, а й полегшать роботу медикам, на плечі яких сьогодні лягає найбільше навантаження.

Тому ще раз наголошую – дбайте про своє здоров’я: дотримуйтеся карантинних обмежень та дистанції. У випадку появи симптомів захворювання – негайно звертайтеся до лікарні!

Бережіть себе і свої рідних та будьте здорові!

Поділитися:

Дата: 21.08.2020 | 15:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога