Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

🔊”Дотримання карантинних обмежень допоможе нам усім зберегти здоров’я та повернути до родин наших медичних працівники”,- Олександр Стаднік

❗️ Сьогодні в України встановлено новий антирекорд з кількості хворих за добу – 1967.

✔️ Миколаївщина теж має негативну тенденцію. За минулу добу маємо +37 нових підтверджених випадків на COVID-19. З них 31 у м. Миколаєві, по 2 у Баштанському та Миколаївському районах та по 1 у м. Первомайськ та Новобузькому районі.

🔊 «Така статистика підтверджує те, що я говорив вчора – миколаївці ніби живуть поза карантином. В громадських місцях, торгівельних та розважальних закладах, у транспорті нажаль відбувається нехтування карантинних обмежень», – повідомив голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік на своїй сторінці у мережі Фейсбук.

📌Він вкотре закликав усіх, жителів області, керівників закладів та установ, перевізників дотримуватися усіх встановлених карантинних вимог.

🔊 «Я розумію, що за час епідемії ми всі втомилися жити за новими правилами, але дотримання цих обмежень допоможе нам усім зберегти здоров’я та повернути до родин наших медичних працівники, які приймають удар та долають наслідки людської безпечності. Адже тільки об’єднав зусилля ми зможемо подолати цей виклик часу», – наголосив він.

Поділитися:

Дата: 19.08.2020 | 19:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога