Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Робота з неповнолітніми

24 серпня Україна відзначає День Незалежності.  28 років життя нашої держави відзначені великою кількістю знакових подій:  майже 22 роки миру та 6 років боротьби за територіальну цілісність з зовнішніми та внутрішніми ворогами .

19 серпня 2020 року з нагоди свята Незалежності України старшим інспектором Снігурівського районного сектору філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області майором внутрішньої служби Тетяною Кирийчук  спільно з службою у справах дітей Снігурівської районної адміністрації в особі її начальниці Наріжньої Іванни та начальниці Снігурівського районного центру соціальних служб у справах сім’ї, дітей та молоді  Бурбели Катерини, для неповнолітнього суб’єкта пробації була організована зустріч з учасником бойових дій в зоні антитерористичної операції  в окремих регіонах Донецької та Луганської областях в 2015-2016 роках, члена Снігурівської районної  громадської організації ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців «Разом ми сила» –  Наріжним Дмитром. Даний захід було проведено з метою  виховання патріотизму та шани до Батьківщини.  Зустріч пройшла в дружній обстановці, неповнолітній висловив слава щирої подяки військовому за можливість жити в мирній частині України та озвучив свою мрію, щодо проходження військової служби в лавах Збройних Сил України по досягненню повноліття, з метою продовження справи із захисту цілісності нашої держави.

Сподіваємось, що  такі зустрічі допоможуть клієнтам пробації  виховати в них повагу до держави та  законослухняність, а також отримати мотивацію щодо свого майбутнього життя.

 

Старший інспектор Снігурівського РС

Тетяна Кирийчук

Поділитися:

Дата: 19.08.2020 | 15:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога