Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

COVID-19 на Миколаївщині: головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко розповів про головне

У понеділок, 17 серпня, головний державний санітарний лікар Миколаївської області Володимир Клочко в ефірі телеканалу UA: Миколаїв розповів про ситуацію щодо поширення коронавірусної хвороби у Миколаєві та області.

На початку ефіру Володимир Клочко закликав  жителів Миколаївщини дотримуватись карантинних обмежень, маскового режиму в громадських місцях, користуватись антисептиком та дотримуватись соціальної дистанції для зупинення розповсюдження коронавірусної інфекції.

Він поінформував про вікові групи, які найбільш вразливі до зараження коронавірусною хворобою.

«Хочу сказати, що COVID-19 помолодшав – на сьогоднішній день вразливі люди у віці 35- 50 років», – сказав Володимир Клочко.

Володимир Клочко роз’яснив зміни щодо розподілу регіонів на карантині зони в Україні, зважаючи на встановлені рівні епідеміологічної небезпеки – червоний, помаранчевий, жовтий, зелений.

«Постановою Уряду від 12.08.2020 р. № 712 затверджено нові критерії поділу України на епідемічні зони, а саме замість чотирьох критеріїв залишаються три. Такі зміни внесено до постанови КМУ від 22.07.2020 р. №641. Відповідно до цієї постанови Миколаївська область знаходиться у «зеленій зоні», але є ризики, що ситуація може погіршитись, а це залежить від нас з вами», – прокоментував він.

На завершення головний державний санітарний лікар Миколаївської області окреслив важливі умови перебування у місцях  масового скупчення людей під час свят, зокрема, Дня Незалежності України та Дня міста.

Детальніше  на ютуб-каналі UA: Миколаїв за посиланням: https://cutt.ly/9fqA5W2

Поділитися:

Дата: 18.08.2020 | 18:39


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога