Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Райдержадміністрацією ініційовано перевірку стану виготовлення ПКД на Нововасилівський понтонний міст

Снігурівською райдержадміністрацією ініційовано перевірку щодо виготовлення проектно-кошторисної документації по понтонному мосту на території Нововасилівської сільської ради та направлено листа до Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області.

З бюджету Снігурівської районної ради протягом 2017 та 2018 років рішеннями сесії районної ради від 07.09.2017 №13 та від 16.03.2018 № 11 було виділено кошти в розмірі 300 тис.грн та 331,476 тис.грн як субвенцію для Нововасилівської сільської ради на виготовлення проектно-кошторисної документації на будівництво мосту через річку Інгулець в районі села Нововасилівка.

В грудні 2017 року кошти Нововасилівською сільською радою було направлено на оплату виконання комплексу вишукувальних робіт до проекту  мосту, а також обстеження існуючої конструкції мосту, геологічні вишукування в розмірі 224,857 грн. Також у грудні 2017 року профінансовано комплекс  топографо-геодезичних робіт.

В 2018 році Нововасилівською сільською радою профінансовано роботи з виготовлення ПКД по об’єкту «Будівництво мосту через річку Інгулець в районі села Нововасилівка» в сумі 331,476 грн.

Проєкт профінансовано частково.  Станом на сьогоднішній день проєктно-кошторисна документація не виготовлена.

За даним фактом до Снігурівського ВП ГУНП в Миколаївській області внесено відомості до ЄРДР та розпочато досудове слідство.

Поділитися:

Дата: 17.08.2020 | 10:57


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

422

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога