Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В Уряді працюватиме новий координаційний механізм для євроінтеграції України – Ольга Стефанішина

Сьогодні Уряд ухвалив  протокольне рішення, яким ініціював створення координаційного механізму з питань європейської інтеграції України. Відповідне доручення Прем’єр-міністр Денис Шмигаль  озвучив під час чергового засідання Уряду цієї середи. Очільник Уряду додав, що установче засідання слід провести до кінця серпня цього року.

“Інтеграція до ЄС і НАТО – це великий системний процес, який ми рухаємо щодня. Я надзвичайно вдячна Прем’єр-міністру за підтримку у питаннях координації цієї роботи. Новий механізм  дасть додатковий поштовх нашій спільній роботі  з профільними заступниками в міністерствах над імплементацією Угоди про асоціацію з ЄС. Важливо максимально синхронізувати наші зусилля для досягнення пріоритетів інтеграції України до ЄС та НАТО”, – наголосила Ольга Стефанішина.

Віцепрем’єрка також переконана, що оновлення найближчим часом уже наявної дорожньої карти євроінтеграційних законопроектів та пріоритетних напрямків роботи у міністерствах є важливим сигналом для усіх залучених сторін.

“Певна, що “звірити годинники” завжди корисно, тож вдячна Прем’єр-міністру за принципову та чітку позицію в питаннях координації. Система моніторингу “Пульс Угоди”, яка доступна онлайн,  є дієвим інструментом оцінки нашого руху у напрямку інтеграції до ЄС. Але тільки реальна жива координації дозволяє дійсно якісно прискорити роботу у кожній зі сфер “, – зазначила Ольга Стефанішина.

Поділитися:

Дата: 10.08.2020 | 11:02


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога