Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Тетяна Стахевич проінспектувала хід ремонтних робіт в Снігурівській опорній школі

У п’ятницю, 7 серпня 2020 року, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич відвідала Снігурівщину з робочим візитом, в ході якого разом з головою РДА Іваном Зубрицьким оглянули Снігурівську ЗОШ І-ІІІ ступенів та проінспектували хід реконструкції системи опалення та термосанації, які реалізуються в рамках Програми “Велике будівництво”.

За результатами огляду об’єкта заступник голови зазначила, що по Снігурівській ЗОШ не закінчено ремонт першого поверху, капітальний ремонт якого фінансується за програмою «Спроможна школа для кращих результатів». Період реалізації – 2018-2020 роки.

Наразі, проведено капітальний ремонт класних кімнат, облаштовано коридори, замінено дверні блоки, частково замінено електропроводку, облаштовано електромережу, проведено капітальний ремонт покрівлі холу.

Буде закінчено роботи: капітальний ремонт харчоблоку, їдальні, спортивної зали, роздягальні, бібліотеки, холу та туалетних кімнат, також необхідно завершити заміну електропроводки.

Також, Тетяною Стахевич було проведено нараду за участі керівництва району, заступника начальника департаменту освіти і науки Наталії Сокульської, заступника начальника управління капітального будівництва Дениса Білосвіта, директора підрядної організації ТОВ “ТД МАГНУМ” Дениса Шуваєва, представників освіти, відділу фінансів та управління казначейської служби району. В ході наради відповідальні особи доповіли про хід робіт на об’єкті, строки їх виконання та вирішення проблемних питань.

Тетяна Стахевич наголосила, що хід реконструкції Снігурівського навчального закладу та інших об’єктів в області, в яких тривають роботи в рамках Програми “Велике будівництво” а також використання коштів по даним проєктам, знаходяться на особливому контролі у голови ОДА Олександра Стадніка.

За підсумками надано доручення:

– активізувати роботи з освоєння освітньої субвенції та коштів ДФФР;

– після коригування проєктно-кошторисної документації та проведення експертного висновку терміново провести торги, щоб до кінця року завершити процес ремонтних робіт;

– оперативно протягом місяця зробити проєкт, який буде включати в себе благоустрій та облаштування двох спортивних майданчиків.

Нагадаємо, проєкт з реконструкції системи опалення та термосанації будівлі Снігурівської опорної школи з впровадженням енергозберігаючих технологій впроваджується за умови співфінансування коштів державного фонду регіонального розвитку в сумі 15318 тис.грн (розпорядження Кабінету Міністрів України від 26 лютого 2020 року № 211-р «Про інвестиційні програми і проекти регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2020 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку») та коштів місцевого бюджету в сумі 2121,840 тис.грн.

#Великебудівництво

 

Поділитися:

Дата: 07.08.2020 | 18:19


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога