Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В РДА провели нараду з питань запобігання стихійної торгівлі

У понеділок, 3 серпня 2020 року, під головуванням заступника голови райдержадміністрації Ігоря Карпєєва відбулася нарада з питань запобігання стихійної торгівлі, яка проходила за участі Снігурівського міського голови Леоніда Голоблі, начальника Снігурівського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби Дмитра Куліуша, директора КП “Снігурівський ринок” Олександра Ларченка, представників РДА та Снігурівського відділу поліції.

Розпочинаючи нараду, Ігор Карпєєв відмітив, що в 2011 році виконкомом міської ради було прийнято рішення про визначення об’єктів благоустрою, які можуть передаватися КП “Снігурівський благоустрій” у тимчасове платне користування (утримання) іншими суб’єктами та громадянами для реалізації сільськогосподарської продукції рослинного походження, в тому числі і біля будівлі колишнього банку “Україна”, але за умови дотримання санітарних норм і правил. Проте, мають місце факти порушення встановлених норм, і, як наслідок виникнення стихійної торгівлі, як наприклад на тротуарній зоні і прилеглій території Снігурівської районної бібліотеки ім.Валерія Бойченка.

За словами міського голови, працівники КП “Снігурівський благоустрій” проводять відповідну роботу, щоб продукція суб’єктів виносної торгівлі проходила через лабораторію так само, як і продукція підприємців на ринку задля забезпечення належної якості продукції.

Але тим не менш, залишається відкритим питання безпеки дорожнього руху біля таких точок, як будівля колишнього банку “Україна”, враховуючи те, що поряд знаходяться навчальні заклади.

В ході засідання заступник голови РДА Ігор Карпєєв акцентував увагу директора КП «Снігурівський ринок» Олександра Ларченка на тому, що потрібно заохочувати суб’єктів підприємницької діяльності працювати на території ринку, оскільки сам ринок наразі заповнений лише на 40%.

“Адміністрація Снігурівського ринку перш за все має бути зацікавлена в тому, аби у суб’єктів виносної торгівлі було бажання здійснювати свою діяльність саме на території ринку. Але для цього необхідно забезпечити створення належних умов”, – наголосив Ігор Карпєєв.

За результатами засідання, заступник голови РДА Ігор Карпєєв доручив робочій групі по боротьбі зі стихійною торгівлею продуктами харчування тваринного походження активізувати роботу та провести рейди по місцям стихійної торгівлі.

Міській раді було рекомендовано разом з представниками поліції провести відповідну роз’яснювальну роботу з дотримання норм та правил торгівлі. Також, звернути увагу на питання реєстрації ФОПів для здійснення торгівлі у відповідності до норм чинного законодавства. Окрім того, з метою дотримання безпеки дорожнього руху було рекомендовано розглянути можливість зміни розташування деяких об’єктів благоустрою (у т.ч. шляхом розширення існуючих територій).

Директору КП “Снігурівський ринок” було рекомендовано забезпечити створення умов для того, щоб суб’єкти виносної торгівлі самі були зацікавлені здійснювати свою діяльність на території ринку.

Поділитися:

Дата: 03.08.2020 | 22:32


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога