Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

28 липня – шоста річниця загибелі нашого земляка-військовослужбовця Сергія Шулікова

Шуліков Сергій Вікторович – заступник командира розвідувальної роти з парашутно-десантної підготовки 95-ї окремої аеромобільної бригади Високомобільних десантних військ Збройних Сил України.

Народився 11 травня 1983 року в с.Садове Снігурівського району Миколаївської області. У 2000 році закінчив загальноосвітню школу с.Садове Снігурівського району.

З 15 липня 2000 року розпочав свою військову службу у Збройних Силах України. У 2004 році закінчив Аеромобільний факультет Одеського інституту Сухопутних військ. З 2004 року служив в 95-ій окремій аеромобільній бригаді Високомобільних десантних військ Збройних Сил України (військова частина А0281, місто Житомир).

З 23 квітня 2014 року брав участь в антитерористичній операції на Сході України. Отримавши наказ на відрядження у зону проведення антитерористичної операції, Сергій спокійно та виважено прийняв рішення щодо його виконання, бо службі та честі віддавав свій розум та душу, але серце він залишив вдома, біля найдорожчих у світі дружини, яка була при надії, сина Владислава та дочки Дарини.

Але війна жорстоко внесла свої корективи і одним ворожим пострілом зруйнувала цілий світ сподівань, мрій і щастя.

«Це справжній командир, який не ховався за спинами своїх підлеглих, завжди був попереду, даремно не ризикував життям хлопців, був чуйним, доброзичливим, справжнім воїном».

«Це був не вибух гранати чи гранатомета. Це був постріл снайпера. Сергій сидів на командирському місці у БТРі. Снайпери цілеспрямовано цілять у командирів…», – так розповідали бійці, які були поруч із своїм командиром в останні хвилини його життя.

Майор Сергій Вікторович Шуліков загинув 28 липня 2014 року біля м.Шахтарська Донецької області.

Залишились мати, дружина та діти.

Вічна пам’ять нашому Герою-земляку!

 

Нагороди:

– 14 листопада 2014 року за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі під час російсько-української війни, відзначений орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня (посмертно).

– 2 серпня 2015 року нагороджений відзнакою «Народний Герой України» (посмертно).

Поділитися:

Дата: 28.07.2020 | 8:05


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога