Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

25 липня – шоста річниця загибелі на Сході України нашого земляка Андрія Беленця

Беленець Андрій Анатолійович народився 18 листопада 1968 року в м. Херсон. В Новокиївку приїхали разом із матір’ю Беленець Людмилою Василівною та сестрою Оленою. В 1993 році одружився з Іриною Вікторівною. Разом виховували дітей: Олександру 1993 р.н., Андрія 1999 р.н., Артема 2006 р.н. та онуку Станіславу. Андрій був дбайливим батьком та чоловіком. Виховував дітей в патріотичному дусі. Сини мали приклад справжнього чоловіка. Коли східний агресор окупував Крим, Андрій не міг змиритись з несправедливістю. Як батько, прийняв нелегке рішення, і записався добровольцем захищати Україну.

5 травня 2014 р. Андрій Анатолійович поїхав до Кіровограду, де записався добровольцем у батальйон ДУК “Правий сектор”. Згодом потрапив у Слов’янськ, а звідти – у Донецьк, де приймав участь в бойових діях проти терористів. За словами бойових побратимів він був надійним бійцем і справжнім другом. На нього завжди можна було покластися, був дуже відповідальним.

На жаль, 25 липня 2014 року, під час жахливого бою, який тривав біля села Піски Андрія оточили ворожі окупанти і щоб не потрапити в полон до ворогів відважний воїн загинув у результатів розриву власної гранати разом з чотирма терористами.

Вдовою залишилася дружина Ірина, а без батька – донька Олександра та сини Андрій та Артем. Щирі слова вдячності батькам за сина-патріота, який віддав життя за Україну.

Героя було поховано у селі Новокиївка Снігурівського району.

Світла пам’ять про Андрія Анатолійовича Беленця вічно житиме у наших серцях, а ворог обов’язково отримає гідну відплату за втрачених нами героїв.

 

Нагороди:

Відзнака «Бойовий Хрест Корпусу» (посмертно, № відзн. 056. Наказ № 148/18 від 08 грудня 2018 року)

 

На фото: Андрій Беленець (в центрі з РПГ-7) з бойовими побратимами.

Поділитися:

Дата: 25.07.2020 | 8:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога