Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В РДА обговорили пропозиції до переліку об’єктів, які можуть бути включені до Перспективного плану на 2021-2024 роки

У четвер, 23 липня 2020 року, на виконання доручення заступника голови облдержадміністрації Олександра Трайтлі, під головуванням голови райдержадміністрації Івана Зубрицького відбулась робоча нарада за участі представників об’єднаних територіальних громад району. В ході засідання, учасники наради обговорили пропозиції до переліку об’єктів, які можуть бути включені до Перспективного плану на 2021-2024 роки, ремонт або реконструкція яких відбуватиметься в рамках реалізації ініціативи Президента України Національного проєкту “Велике будівництво”.

Відтак, згідно встановлених вимог Снігурівською РДА та представниками ОТГ були сформовані та надані пропозиції на 2021-2024 роки по чотирьом затвердженим категоріям: школи, дошкільні навчальні заклади, спортивні об’єкти та об’єкти культури в розрахунку однієї пропозиції по кожній категорії на відповідний рік.

Для реалізації будь-якого проєкту необхідна проєктно-кошторисна документація, тому, голова РДА рекомендував головам ОТГ проводити роботу в напрямку виготовлення ПКД по об’єктам соціальної сфери.

До вказаного переліку увійшли найбільш проблемні об’єкти, які потребують ремонту або реконструкції. На найближчі роки було включено об’єкти, які вже мають ПКД. Зібрані пропозиції від ОТГ згідно встановлених строків будуть направлені до ОДА.

Поділитися:

Дата: 23.07.2020 | 20:03


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога