Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці відбулась звітно-виборча конференція районної організації Товариства Червоного Хреста

Про головні проблеми та завдання провідної неурядової організації, яка займається гуманітарною діяльністю, йшлося 17 липня 2020 року на звітно-виборній конференції Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста.

У роботі зібрання взяли участь депутат облради Андрій Закусілов, керівник апарату райдержадміністрації Євгенія Дигало, голова районної ради Тетяна Мезіна, представники обласної організації Товариства Червоного Хреста України та колеги з інших районів.

З доповіддю про роботу Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста виступила голова організації Тетяна Баніт. Вона, зокрема, розповіла, що у звітному періоді районна організація спрямовувала свою роботу на надання допомоги людям, які потрапили у скрутну ситуацію – самотнім особам, внутрішньо-переміщеним особам та іншим вразливим верствам населення.

Присутні заслухали також звітну доповідь про роботу ревізійної комісії районної організації Товариства Червоного Хреста за відповідний період.

У своїх виступах делегати конференції визнали діяльність Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста задовільною. Учасники обрали членів Правління та ревізійну комісію районної організації, делегатів на звітно-виборчу конференцію обласної організації Товариства Червоного Хреста, яка має відбутися у кінці серпня 2020 року.

За підсумками роботи конференції прийнято Постанову. Головою Снігурівської районної організації Товариства Червоного Хреста на наступні п’ять років шляхом закритого голосування обрано Баніт Тетяну Арсентіївну.

Поділитися:

Дата: 17.07.2020 | 15:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога