Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

🧱«Велике будівництво» на Миколаївщині щодня набирає потужності та обертів, а реконструкція деяких об’єктів вже на завершальному етапі

🔺У середу, 14 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік провів нараду за участі заступника голови ОДА Олександра Трайтлі щодо реалізації на Миколаївщині масштабного загальнонаціонального проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».

🏗Будівництво доріг, лікарень, стадіонів та спортивних майданчиків, шкіл та дитячих садків – все це передбачено цим амбітним та спрямованим на поліпшення якості життя українців проєктом.

З головних питань, які були розглянуті на нараді – поточний стан справ та дотримання термінів виконання робіт.

📌Очільник області наголосив на необхідності неухильного дотримання державних будівельних вимог під час проведення ремонтних робіт, тому що це стосується життя та здоров’я людей.

Окремо обговорено питання про необхідність забезпечення злагодженої співпраці територіальних підрозділів центральних органів влади з місцевими органами влади у рамках реалізації проєкту, оскільки це впливатиме на кінцевий результат.

Голова Миколаївської облдержадміністрації Олександр Стаднік зазначив, що об’єкти «Великого будівництва» у Миколаївській області будуються згідно встановленних термінів.

Проєкт щодня набирає потужності та обертів, а реконструкція деяких об’єктів вже на завершальному етапі. Найближчим часом декілька з них будуть введені в експлуатацію. Наприклад, дошкільний навчальний заклад №72 та два спортивних майданчики.

Реалізація проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво» в Миколаївській області знаходиться на постійному контролі голови облдержадміністрації Олександра Стадніка.

#Великебудівництво

Поділитися:

Дата: 14.07.2020 | 20:44


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога