Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

🔺Олександр Стаднік проінспектував стан виконання капітального ремонту у Миколаївській обласній клінічній лікарні

✍🏻У понеділок, 13 липня, голова облдержадміністрації Олександр Стаднік проінспектував стан виконання капітального ремонту у Миколаївській обласній клінічній лікарні.

На базі лікарні працює 13 спеціалізованих відділень: алергологічне, гематологічне, неврологічне, пульмонологічне, ЛОР, відділення загальної хірургії, судинної хірургії та щелепно-лицевої хірургії, гастроцентр, кардіоцентр, центр нефрології і діалізу, ендокринологічний центр та акушерсько-гінекологічне відділення.

«На особистому контролі тримаю проведення капітального ремонту приміщень акушерсько – гінекологічного відділення оскільки вважаю, що турбота про наших породіль, майбутніх матерів, повинна стояти на першому місці. На сьогодні виконано майже 98 відсотків робіт. Всі роботи відбуваються за графіком», – прокоментував голова Миколаївської ОДА Олександр Стаднік

Наразі вже проведено оздоблювальні роботи з покриття стін та підлоги, замінено вікна та двері. Встановлено нове сантехнічного обладнання. Повністю замінена система холодного та гарячого водопостачання та мережі каналізації, кондиціювання, вентиляція, опалення, електроосвітлення та електрообладнання. Загальна проектно – кошторисна вартість проекту – 1321,903 тис. грн.

📌Також триває виконання ремонтних робіт у відділенні гематології та у приміщеннях 3-го поверху лікувального корпусу. Продовжується капітальний ремонт покрівлі лікарні. Роботи повинні бути виконані до кінця серпня місяця цього року.

Про це на своїй сторінці у мережі Фейсбук повідомляє голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік.

Поділитися:

Дата: 14.07.2020 | 9:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога