Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

На Снігурівщині тривають роботи з відновлення Василівського понтонного мосту

Як відомо, Василівський понтонний міст, який сполучає населені пункти Василівської, Павлівської та Тамаринської сільських рад з районним центром знаходиться в аварійному стані. Днями, один із понтонів почав наповнюватися водою, і сьогодні остаточно був затоплений.

З виникненням ускладнень переміщення по мосту, райдержадміністрацією та Снігурівською міською радою було поінформовано Управління інфраструктури облдержадміністрації та Службу автомобільних доріг у Миколаївській області з приводу даної ситуації. У свою чергу, управління інфраструктури ОДА звернулось до ТОВ “Миколаївавтодор”, який є переможцем тендеру на обслуговування даного мосту. Відповідно, сьогодні після встановлення факту підтоплення понтону було поінформовано усі відповідні служби.

Сьогодні працівники ТОВ “Миколаївавтодор” проводили відкачку води з понтону. На завтра заплановані зварювальні роботи з залученням водолазів, які мають усунути пробоїни.

Окрім того, міська рада звернулася до Снігурівського відділу поліції з проханням забезпечити безпеку дорожнього руху на період проведення відновлювальних робіт.

Поділитися:

Дата: 08.07.2020 | 19:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога