Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Президент поспілкувався з медиками Чернівецької обласної клінічної лікарні: Робитимемо все, щоб лікарі були захищені

Під час робочої поїздки на Буковину Президент України Володимир Зеленський поспілкувався з медиками Чернівецької обласної клінічної лікарні, які першими в Україні зіткнулися з COVID-19 і стали на боротьбу з недугою.

Глава держави відзначив мужність, стійкість і професійність медиків у протистоянні епідемії коронавірусу та вручив їм державні нагороди й цінні подарунки.

«Найскладніша робота, так вийшло в цьому році, випала лікарям нашої країни – боротися з великою хворобою. У такі складні часи ми ще більше розуміємо, наскільки ваша професія важлива для кожного українця, зараз це кожен відчув на собі», – сказав Володимир Зеленський.

Президент зазначив, що, на жаль, у спокійні часи лікарям не приділяли гідної уваги.

«Зараз ми робимо й будемо робити все, щоб ви були й соціально, і матеріально захищені», – зауважив Глава держави.

Володимир Зеленський високо оцінив рівень роботи лікарів медичного закладу. Він зазначив, що Чернівецька область зазнала найпотужнішого удару від COVID-19.

«Коли у деяких областях був «штиль», ніхто не бачив загрози, ходили без масок, без інших засобів захисту від COVID-19, у Чернівецькій області була хвиля, яка зносила все, і ви її витримали», – зазначив Глава держави.

Володимир Зеленський подякував лікарям, які зберегли життя українців.

«Впевнений, що дякуючи вам, я дякую всім лікарям, медсестрам, водіям швидких, які теж допомагали вам боротися з COVID-19. Але розслаблятися не можна. Ця боротьба ще не закінчена, і ми як громадяни України на вас дуже розраховуємо», – наголосив Президент.

Голова Чернівецької обласної державної адміністрації Сергій Осачук також подякував медикам за порятунок життів під час боротьби з коронавірусною хворобою.

«Шановні, дорогі наші герої – саме з такими словами Президент України завжди звертався до вас усі ці місяці й давав підтримку у вашій роботі. Адже саме ви, лікарі обласної клінічної лікарні у Чернівцях, стали тими першопрохідниками й піонерами, на яких потім рівнялися колеги з інших областей України», – зазначив Сергій Осачук.

Поділитися:

Дата: 08.07.2020 | 16:56


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

196

Всього хворіє

157

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога