Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

📌Підтримувати адресно, захищати ефективно

🔸 Захист прав 👧🏻 дитини: більше уваги з боку держави
Дитина має зростати в родині, жоден інтернат не замінить дитині родинного тепла. Концепція реалізації державної політики соціального захисту населення та захисту прав дітей передбачає забезпечення ефективної підтримки 👨‍👩‍👦‍👦сімей з дітьми та відповідального батьківства а також підтримку патронату над дітьми, батьки яких тимчасово не спроможні забезпечувати догляд за ними. Національна соціальна сервісна служба 🇺🇦 України організовуватиме підготовку/перепідготовку усиновителів, опікунів/піклувальників, прийомних батьків, батьків-вихователів, патронатних вихователів, наставників; координуватиме і контролюватиме діяльність центрів соціальних служб та служб у справах дітей; забезпечить підвищення кваліфікації спеціалістів соціального захисту та захисту прав дитини, надавачів соціальних послуг.

🔸 Кінцева мета – зберегти родину для дитини, а для дітей-сиріт і дітей, які залишились без батьківського піклування, створити умови для максимального охоплення сімейними формами виховання, повернути таким дітям родинний затишок, належним чином забезпечити юним громадянам захист дотримання їхніх прав.

🔸 Ефективний контроль – в інтересах суспільства
За оцінками міжнародних експертів від 5% коштів, призначених на соціальну підтримку, отримують не ті, хто відчуває в цьому гостру потребу. Це – значний ресурс для більш вагомої підтримки тих, хто цього справді потребує.

✔️Початок функціонування Національної соціальної сервісної служби України відкриє шлях для запровадження системи ефективного контролю надання соціальної підтримки – у першу чергу соціальних виплат.

Мінсоцполітики за сприяння Світового банку у рамках проекту «Справедлива підтримка» вже розробляє і тестує сучасні механізми соціального інспектування, які спираються на кращий міжнародний досвід. Їх впровадження дасть змогу забезпечити, щоб державна соціальна допомога потрапляла за адресою і найповнішою мірою полегшувала життя тим, кому сьогодні найважче.

https://www.msp.gov.ua/news/18847.html

Поділитися:

Дата: 08.07.2020 | 14:18


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога