Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький привітав працівників поліції з професійним святом

День Національної поліції України – є святом тих, хто щодня на службі пізнає ризики і небезпеку, хто попри будь-які негаразди, виконує свій важкий, але важливий для суспільства обов’язок із захисту життя та здоров’я, прав і свобод людини, правопорядку та спокою у нашій державі.

У п’ятницю, 3 липня 2020 року, нагоди відзначення професійного свята в актовій залі Снігурівського відділу поліції відбулися урочистості, у яких взяли участь голова РДА Іван Зубрицький разом зі своїм заступником Ігорем Карпєєвим, голова райради Тетяна Мезіна, працівники районного відділу поліції та ветерани цієї почесної служби.

“Шановні працівники поліції, ветерани! Ваша робота дуже важлива та ризикована. Велика подяка вам за ваш професіоналізм та сумлінне виконання обов’язків. Бажаю всім вам Божого благословення та міцної віри в своє покликання, вірності службовому обов’язку, успішної служби, міцного здоров’я, благополуччя і процвітання”, – зазначив очільник району у своєму вітальному слові.

Також, до слів привітання долучились голова райради Тетяна Мезіна та начальник відділу поліції Олег Цуріков.

Кращих працівників за сумлінну службу, високий професіоналізм, вагомі особисті досягнення у виконанні службових обов’язків та з нагоди Дня Національної поліції України нагороджено Почесними грамотами районної державної адміністрації та районної ради.

Гарний настрій присутнім подарували артисти Снігурівського районного будинку культури.

 

Поділитися:

Дата: 03.07.2020 | 17:48


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога