Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

🏗Велике будівництво на Миколаївщині: учні Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів навчатимуться у комфортних умовах

На Миколаївщині здійснюється реконструкція 🏫 Снігурівської ЗОШ І-ІІІ ступенів у межах реалізації Національної програми Президента 🇺🇦 України «Велике будівництво». Даний освітній заклад є опорним, в ньому навчаються 470 школярів.

📌 Проєктом передбачено реконструкція системи опалення і термосанація будівлі закладу із впровадженням енергозберігаючих технологій. Також він має інноваційні ознаки, оскільки в основі проекту закладений безперервний і цілеспрямований процес економії енергоносіїв та коштів, які дають змогу не тільки підвищити ефективність функціонування комунальних закладів, а принципово змінити підхід до вирішення проблем енергозбереження.

Директор Снігурівської ЗОШ Віталій Кисіль 🔊 розповів, що наразі вже завершено демонтаж старої системи опалення та на 60 % демонтовані старі вимощення та цоколь.

✔️До проведення робіт залучено 70 спеціалістів Мелітопольської фірми ТОВ «ТД Магнум». Наразі робітники розпочинають роботи з утеплення фасаду із застосуванням ефективних теплоізолюючих матеріалів.

Велерій Кисіль впевнений, що збереження здоров’я 👫 підростаючого покоління є першочерговим завданням, тому в освітньому закладі повинні бути комфортні умови навчання і виховання дітей.

Після закінчення ремонтних робіт очікується економія енергоресурсів до 50%, зменшення витрат місцевого бюджету на опалення, залучення заощаджених коштів на зміцнення матеріально-технічної бази шкіл громади, дотримання санітарно-гігієнічних норм теплового режиму, зниження захворюваності дітей на гостро-респіраторні захворювання.

#Великебудівництво

Поділитися:

Дата: 26.06.2020 | 23:01


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

418

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога