Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про діяльність спостережної комісії при райдержадміністрації за січень – червень 2020 року.

На виконання розпорядження голови районної державної адміністрації від 26.03.2020 року №103-р при Снігурівській районній державній адміністрації створена та здійснює діяльність спостережна комісія.

У своїй діяльності комісія співпрацює з органами місцевого самоврядування, Снігурівським відділом поліції  Головного управління Національної  поліції України в Миколаївській області, Снігурівською районною філією обласного центру зайнятості, районним центром соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді, управлінням соціального захисту населення райдержадміністрації, громадськими організаціями.

Організаційною формою роботи спостережної комісії є засідання. За  січень-червень 2020 року  проведено 5 засідань. Комісією розглянуто та внесено до Снігурівського районного суду 5 справ на умовно-дострокове звільнення, 2 справи на помилування.

Станом на 1 липня 2020 року на обліку спостережної комісії при райдержадміністрації перебуває  2  особи,  яких звільнено умовно-достроково.

Звільнена особа ставиться на облік спостережної комісії. Після чого членами спостережної комісії вивчається спосіб життя звільнених з місць позбавлення волі, встановлюється коло їх спілкування, джерела існування, надаються консультації правового та соціального характеру, а також визначаються проблеми та побажання людей зазначеної категорії. Кожній особі, яка відбувала покарання та звільнилася на постійне місце проживання до Снігурівського району надається пам’ятка про роботу всіх служб району, яка допомагає звільненому в соціальній адаптації.

За детальною інформацією щодо роботи спостережної комісії звертайтесь за тел.: тел. 3-13-30 – голова   комісії, заступник  голови  райдержадміністрації Ігор КАРПЄЄВ; тел. 2-26-05 – заступник голови спостережної комісії при райдержадміністрації Світлана ГОЛДУН; тел. 2-25-98 – секретар  комісії Ілона МАМОНЕНКО.

Поділитися:

Дата: 25.06.2020 | 16:51


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога