Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький провів робочу зустріч з представниками Товариства Червоного Хреста з приводу впровадження пілотних проєктів на Снігурівщині

У вівторок, 23 червня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький за участі голови райради Тетяни Мезіної провів робочу зустріч з головою Миколаївської обласної організації Товариства Червоного Хреста України Андрія Скорохода та головою районної організації Тетяною Баніт. Учасники зустрічі обговорили перспективи розвитку районної організації Червоного Хреста та впровадження пілотних проєктів на Снігурівщині.

У Снігурівському районі розпочинається впровадження пілотного проєкту з надання соціально-психологічної підтримки для внутрішньо-переміщених осіб, демобілізованих військовослужбовців та дітей загиблих учасників бойових дій на Сході нашої держави. За словами Андрія Скорохода, шістнадцять волонтерів зі Снігурівки вже пройшли відповідне навчання і невдовзі будуть працювати над втіленням даного проєкту в життя. Також планується залучення представників з інших населених пунктів району для роботи з вищевказаними категоріями населення в рамках даного проєкту.

Окрім того, обласна організація ТЧХУ має намір розпочати ще один пілотний проєкт, який стосується відновлення патронажної служби на базі медико-соціального центру Товариства Червоного Хреста у місті Снігурівка. Відтак, даний медико-соціальний центр буде міжрегіональним і обслуговуватиме Березнегуватський, Баштанський, Новобузький та Казанківський райони. Даний проєкт передбачає надання невідкладної допомоги потребуючим у невеликих населених пунктах.

Керівництво району висловило готовність у межах своїх можливостей сприяти обласній організації Товариства Червоного Хреста України у впровадженні даних проєктів, спрямованих на надання відповідної допомоги населенню.

 

Поділитися:

Дата: 23.06.2020 | 20:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога