Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Про літній відпочинок та оздоровлення учасників бойових дій та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету

З метою належної організації оздоровлення та відпочинку учасників бойових дій, та членів їх сімей управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації повідомляє таке.

Відповідно до Комплексної програми соціального захисту населення «Турбота» на період до 2020 року, затвердженої рішенням обласної ради від 22.12.2016 року № 5 (зі змінами та доповненнями) внесено зміни до порядку організації оздоровлення та відпочинку на базах відпочинку, в санаторно-курортних закладах учасників бойових дій та членів їх сімей за рахунок коштів обласного бюджету, затвердженого рішенням обласної ради від 24.12.2019 № 5.

Право на оздоровлення мають: 

учасники бойових дій та члени їх сімей;

особи з інвалідністю внаслідок війни та члени їх сімей;

учасники Революції Гідності та члени їх сімей,

члени сімей загиблих (померлих) учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, сім’ї осіб, які загинули або померли внаслідок поранень, каліцтва, контузії чи інших пошкоджень здоров’я, одержаних під час участі у Революції Гідності, а саме: дружини (чоловіки) та їх діти (віком до 18 років) або батьки загиблого (померлого) учасника бойових дій, особи з інвалідністю внаслідок війни, учасника Революції Гідності та їх діти ( віком до 18 років), неповнолітні брати, сестри загиблих учасників бойових дій, осіб з інвалідністю внаслідок війни, учасників Революції Гідності.

Збір документів, формування особових справ здійснює управління соціального захисту населення райдержадміністрації.

Необхідні документи: посвідчення учасника бойових дій або посвідчення особи з інвалідністю внаслідок війни, паспорта та ідентифікаційного коду учасника бойових дій або особи з інвалідністю внаслідок війни, паспорта та ідентифікаційного коду дружини (чоловіка), свідоцтва про шлюб, свідоцтва про народження дитини, посвідчення члена сім»ї загиблого (померлого) ветерана війни та інших документів, що підтверджують родинні зв»язки.

Гранична вартість одного дня оздоровлення та відпочинку становить 500,00 грн в розрахунку на одну особу.

Строк перебування на базах відпочинку, в санаторно – курортному закладі становить не більше 8 календарних днів.

За більш ґрунтовною консультацією можна звертатись до сектору соціального обслуговування та реабілітації управління соціального захисту населення Снігурівської райдержадміністрації, за адресою: вул. Центральна 173,  м. Снігурівка, Миколаївська обл, довідки за телефонами: (05162) 2-13-18, 2-26-05, електронна пошта: uszn@snigurivka-rda.gov.ua.

 

Завідувач сектором соціального обслуговування та реабілітації
управління соціального захисту населення райдержадміністрації
Світлана ДІДИК
Поділитися:

Дата: 28.05.2020 | 15:29


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога