Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Методичні відеозустрічі

 

Епідеміологічна ситуація виявилася стресовою для всіх учасників освітнього процесу. Але зрозуміло також, що проблеми, які проявились за цей короткий період, за розумного підходу можуть перетворитися на можливості. Треба лише зрозуміти больові точки і шлях їх перетворення на точки зростання.

Для вирішення нагальних проблем дистанційного навчання, та подолання викликів, що постали перед освітньою системою, Снігурівський районний методичний кабінет продовжує організовувати онлайн-зустрічі в програмі Zoom. Так, відбулись відеозустрічі, які провели керівники районних методичних об‘єднань – Авраменко Вікторія з вчителями іноземної мови, Лавро Олена  з вчителями початкових  класів. Питання обговорення: нормативно-правові документи, аналіз дистанційного навчання в рамках предмету, особливості оцінювання учнів під час карантину та інші.

Інклюзивне навчання в закладах освіти району також перейшло на дистанційне навчання і завершується відповідно до структури, визначеної закладом. З метою надання методичних рекомендацій щодо організації проведення комплексної психолого-педагогічної оцінки розвитку дитини з особливими освітніми потребами в закладах загальної середньої освіти районним методичним кабінетом була організована відеозустріч з адміністраціями шкіл до якої запросили  Клапчук Юлією, директора Снігурівського ІРЦ.

Для підведення підсумків та аналізу роботи методичної служби за 2019-2020 навчальний рік, й якісної підготовки до нового навчального року  відбулась відеозустріч з керівниками районних методичних об‘єднань вчителів-предметників, ЗДВР, асистентів вчителів, практичних психологів.

Отже, навчальний рік підходить до кінця, рік непростий, складний, але цікавий – доводить, що сучасні інформаційні технології відкривають нові перспективи для підвищення ефективності освітнього процесу. Змінюється сама парадигма освіти. Велика роль надається методам активного пізнання, самоосвіті, дистанційним освітнім програмам.

 

Л.Горностай,

завідувач Снігурівського РМК

Поділитися:

Дата: 25.05.2020 | 8:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога