Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Робота з неповнолітніми

Одним із основних пріоритетних напрямків роботи органу пробації є робота з неповнолітніми клієнтами пробації. Так на обліку в Снігурівському районному секторі філії Державної установи «Центр пробації» в Миколаївській області знаходиться троє неповнолітніх, які вчинили крадіжки та  звільнені від відбування покарання з випробуванням на певний строк.

В травні 2020 року для більш ефективної роботи з такими підобліковими та визначення кола проблем, які є у підлітка, та які він може зовні  не демонструвати, а також для виявлення їх психологічних особливостей , провідним інспектором Снігурівського районного сектору  органу пробації Селівановою Оленою було проведено психологічне тестування неповнолітніх. Дане тестування було розроблено психологом сектору ювенальної пробації м.Миколаєва, яке складається з трьох частин, а саме: проективні тести; опитування; малюнкові тести.

Результати даного тестування враховуються під час роботи з неповнолітніми, адже вони висвітлюють такі сфери життя підлітка як: стосунки в родині, здатність подолання неприємних обставин та характер опитуваного, а також можуть пояснити деякі невідповідності в поведінці, що дозволяє більш ефективно планувати з ним індивідуально-профілктичну роботу.

 

Старший інспектор Снігурівського РС ФДУ
«Центр пробації» в Миколаївській області
Тетяна Кирийчук
Поділитися:

Дата: 21.05.2020 | 8:38


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

71

Всього одужало

4

Всього хворіє

66

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога