Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівці перевірили роботу міського ринку

У п’ятницю, 15 травня 2020 року, представники робочої групи для контролю за вжиттям заходів із запобігання поширенню гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території району перевірили роботу КП “Снігурівський ринок” на дотримання встановлених санітарних вимог в період карантину.

Ринок розпочав роботу з 13 травня цього року і на його території практично весь час знаходяться працівники Снігурівського міжрайонного управління ГУ Держпродспоживслужби, які здійснюють постійний нагляд за дотриманням протиепідемічних вимог. Також, відповідні перевірки проводять представники міської ради та відділу поліції.

Керівництвом ринку проведено усі необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусної хвороби в місцях торгівлі, забезпечено наявність антисептичних засобів, здійснюється постійний контроль за наявністю засобів індивідуального захисту та проведення температурного скринінгу у місцях входу в ринок.

Порушень вимог постанови №14 від 27.04.2020 року Головного санітарного лікаря України на даний час не виявлено.

“Хочу відразу зазначити, що перевірки проводяться не з метою створення обмежень чи якихось перешкод для діяльності ринку, а навпаки – щось підказати або усунути певні недоліки, щоб ринок працював згідно вимог чинного законодавства. Районна, міська влада, правоохоронні органи та відповідні служби зацікавлені в тому, щоб люди мали робочі місця. Тим паче, що для багатьох мешканців – це єдине джерело доходу та спосіб прогодувати свою сім’ю”, – прокоментував очільник району Іван Зубрицький.

Поділитися:

Дата: 15.05.2020 | 14:45


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога