Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

До 75-ти річчя Великої Перемоги

Свято Перемоги – це свято зі слізьми на очах, це свято радісне і гірке. Радісне, бо принесло на нашу землю мир, гірке, бо ціна цієї радості – життя мільйонів наших співвітчизників. У довічному боргу наше покоління перед ветеранами війни, які своїм потом і кров’ю вибороли свободу для майбутніх поколінь.

У суботу, 9 травня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький разом з головою райради Тетяною Мезіною, міським головою Леонідом Голоблею, представниками відділу поліції та ветеранської організації вшанували пам’ять земляків хвилиною мовчання і покладанням квітів до Стели загиблим воїнам-снігурівчанам у Другій Світовій війні та до Пам’ятника Невідомому солдату на міському кладовищі.

“Важко знайти слова, якими можна було б передати всю вдячність за безсмертний подвиг наших земляків у найжорстокішій війні, яку не знало людство. Пам’ять про них непідвладна часу, як непідвладна часу любов до Батьківщини. Так було і буде завжди – і через десять років, і через століття”, – зазначив Іван Зубрицький за підсумками проведеного заходу.

Поділитися:

Дата: 09.05.2020 | 10:06


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога