Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Ветерана Другої Світової війни привітали з прийдешнім святом Днем Перемоги

Все менше і менше з кожним роком стає ветеранів Другої світової війни, учасників бойових дій. На весь Снігурівський район їх залишилося всього лише четверо. З кожним роком все далі від нас той пам’ятний День Перемоги. Друга світова війна залишила слід у житті практично кожної української родини. Ось чому День Перемоги був і залишається для нас не тільки великим святом, а й хорошим приводом сказати слова подяки тим, хто відстояв мир на рідній землі для майбутніх поколінь.

Сьогодні, 7 травня 2020 року, напередодні Дня пам’яті та примирення та Дня Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні голова РДА Іван Зубрицький, разом з головою райради Тетяною Мезіною, міським головою Леонідом Голоблею та головою ветеранської організації Андрієм Кармазіним завітали до сивочолого ветерана Другої Світової війни Григорія Корнійовича Середи, привітали його з прийдешнім святом і побажали міцного здоров’я. Також, з нагоди 75-ти річчя перемоги над нацизмом, Григорію Корнійовичу вручили Знак народної пошани “За бойові заслуги”.

Скільки б не спливало часу, ми плекаємо пам’ять про героїв-захисників, які відстояли свободу і наше мирне сьогодення у боротьбі з нацистськими загарбниками, схиляємо голови перед мужністю того покоління, яке вибороло Славетну Перемогу.

Це особливе свято увічнює героїзм наших людей, їхню мужність, любов до Батьківщини. Це данина шани і поваги тим, хто в лиху годину війни мужньо боронив нашу землю, тим, хто не повернувся з кривавих полів, тим, хто відродив країну з руїн.

 

Поділитися:

Дата: 07.05.2020 | 10:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

67

Всього одужало

4

Всього хворіє

62

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога