Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Освітній процес триває

З метою організації продуктивного освітнього процесу під час карантину між відділом освіти, Снігурівським районним методичним кабінетом та закладами освіти Снігурівського району було налагоджено постійний безперервний зв’язок. Для оперативного інформування, реагування, надсилання розсилок на освітні портали створено групи в Viber для директорів, завідувачів дошкільними навчальними закладами та заступників директорів з навчально-виховної роботи. Адміністрацією закладів освіти за допомогою різноманітних Інтернет інструментів налагоджено зв’язки з педагогічними колективами, учнями та вихованцями, батьківською спільнотою.

Для ефективного запровадження дистанційного навчання в закладах освіти ГОРНОСТАЙ Л.В., завідувачем Снігурівського РМК, на каналі YouTube проведено вебінари  «Організація дистанційного навчання закладом освіти», «Дистанційне навчання в умовах карантину», «Закінчення навчального року в умовах карантину». Під час відеозустрічей ЗАБАВА О.В., виконуюча обов‘язки начальника відділу освіти, ознайомила глядачів та надала роз’яснення щодо нормативно-правової документації, яка надходить під час карантину, із заходами, які необхідно проводити в закладах освіти під час пандемії.  ГОРНОСТАЙ Л.В., під час зв’язку ознайомила педагогів з елементами дистанційного навчання, розповіла основні аспекти даного питання, запропонувала форми  впровадження і порадила зручні інструменти передачі навчального матеріалу, платформи та оцінювання робіт учнів в умовах карантину.

Розглянуто нагальні питання: скасування ДПА в 4-х та 9-х класах, перенесення термінів проведення пробного та основного ЗНО, основні аспекти закінчення навчального року.

Проведено в програмі Skype онлайн-засідання районної атестаційної комісії.

Карантин триває, робота методичної служби продовжується. 29.04.2020 для педагогічних працівників організована онлайн-зустріч з практичним психологом ПАНКРАТОВОЮ І.І. «Профілактика і подолання стресу учасників освітнього процесу від дистанційного навчання в умовах карантину».

Під час трансляцій вебінарів та онлайн-зустрічі педагоги мали можливість задати питання організаторам та одразу отримати відповіді.

 

Горностай Л.В.,

завідувач Снігурівського РМК

Поділитися:

Дата: 30.04.2020 | 10:42


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога