Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Іван Зубрицький: “Питання виплати заробітної плати медичним працівникам під особливим контролем”

Днями, в соціальних мережах набула поширення публікація щодо затримки виплати заробітної плати медичним працівникам КНП “Снігурівська центральна районна лікарня”. Причиною цього стала затримка видачі ліцензії Снігурівській ЦРЛ на медичну практику у зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я України. Попри гучні заяви деяких політичних сил, дане питання відразу було взято на особистий контроль головою райдержадміністрації Іваном Зубрицьким.

Відтак, днями було проведено робочу зустріч з директором КНП “Снігурівська центральна районна лікарня” Миколою Ковригою, який і довів усі деталі ситуації, яка склалася та було обговорено шляхи вирішення даної проблеми. За результатами робочої зустрічі з директором КНП, голова РДА Іван Зубрицький провів перемовини з першим заступником Міністра охорони здоров’я України Оленою Тєряєвою з приводу питання отримання ліцензії на медичну практику Снігурівською ЦРЛ. В ході перемовин було досягнуте повне порозуміння. Олена Тєряєва повідомила, що КНП “Снігурівська центральна районна лікарня” має отримати ліцензію вже наступного тижня. А вже завтра, 24 квітня 2020 року, в МОЗ відбудеться засідання ліцензійної комісії з даного приводу. Окрім того, паралельно було направлено звернення на народного депутата України Ігоря Негулевського, який також особисто контролюватиме хід вирішення даного питання в МОЗ. Головою Снігурівської РДА Іваном Зубрицьким було прийнято рішення про перерозподіл видатків та направлення коштів на погашення заробітної плати медичним працівникам. Очільником району було ініційовано засідання бюджетної комісії Снігурівської районної ради на 24 квітня 2020 року, проведення якої підтримали голова райради Тетяна Мезіна та депутати.

Сьогодні, 23 квітня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький разом зі своїм заступником Ігорем Карпєєвим провели зустріч з колективом районної лікарні, в ході якої обговорили з медичними працівниками питання усунення затримки виплат.

Під час зустрічі Микола Коврига більш детально пояснив, що у зв’язку з реформуванням системи охорони здоров’я України Снігурівська центральна районна лікарня перетворена в комунальне некомерційне підприємство, державна реєстрація якого була проведена ще у жовтні минулого року. Відповідно до чинного законодавства, існуюча ліцензія на медичну практику була дійсна протягом шести місяців. У зв’язку зі створенням КНП виникла необхідність щодо отримання нової ліцензії на медичну практику. Відповідно, адміністрацією КНП «Снігурівська центральна районна лікарня» до МОЗ України ще в лютому 2020 року був направлений повний пакет документів для отримання нової ліцензії. Проте, у зв’язку зі значною чергою в МОЗ виникла затримка видачі ліцензії для нашої лікарні.

Очільник району підкреслив, що ніякого закриття чи ліквідації лікарні не буде. Договір з Національною службою здоров’я України підписаний, і після того, як від МОЗ надійде ліцензія, медичний заклад продовжить свою роботу в штатному режимі.

Поділитися:

Дата: 23.04.2020 | 15:53


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога