Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Привітання голови райдержадміністрації Івана Зубрицького зі святом Великодня

Дорогі снігурівчани!

Це свято нам нагадує про те, як важливо розуміти та підтримувати одне одного, бути чесним та справедливим. В цей час ми спільно молимо Бога наповнити наші серця благословенням та радістю, просимо захистити нашу рідну землю та дарувати нам мир, впевненість у майбутньому та здоров’я її громадянам.

У цей важкий для усіх нас час, закликаю усіх мешканців району дотримуватися правил карантину, який діє у всьому світі. Через пандемію коронавірусу в світі навіть традиції вперше за десятки років змінюються. Віряни залишаються вдома та долучаються до богослужінь онлайн. Все для того, аби зберегти життя та здоров’я. Тому, будьте обачливі та не піддавайтеся відчуттю оманливої безпеки! Святкуйте Великдень вдома, убережіть себе і своїх близьких від інфікування та не наражайте на небезпеку оточуючих!

Бажаю вам, щоб у ваших оселях панували злагода, гармонія, душевний спокій та родинне тепло. Нехай благословення торкнеться кожного доброго замислу для його успішного втілення. Здоров’я вам і вашим родинам, мирного неба, любові, щастя, Божого благословення та непохитної віри у найкраще!

Христос Воскрес!

 

Голова райдержадміністрації Іван Зубрицький

 

Поділитися:

Дата: 19.04.2020 | 3:00


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога