Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

🔈Звернення голови Миколаївської облдержадміністрації Олександра Стадніка напередодні світлого свята Пасхи

 

❗️Дорогі миколаївці та жителі області❗️

Сьогодні в Миколаївській області вже у 31 людини підтверджений 🦠коронавірус. Задля того, щоб не погіршити ситуацію і щоб кількість хворих не почала стрімко збільшуватись 🙏🏻переконливо прошу вас не виходити з дому у ці вихідні та приєднатися до ініціативи Президента України “Великдень вдома”.

☝🏻Зараз наша першочергова задача – втримати ситуацію. Якщо ми будемо нехтувати карантинними обмеженнями, то карантин буде продовжено до вересня. Йдуть свята, погода стає все теплішою і я розумію ваше бажання відпочити на природі, але якщо ми не розірвемо ланцюг захворювання, то ситуація значно погіршиться, ми можемо втратити наших близьких та рідних, а призупинені бізнеси надалі не будуть працювати. До того ж, у випадку загальноприйнятого святкування Великодня, є загроза подальшого посилення карантинних заходів. Цього разу вже на довготривалий період.

🔺Наразі влада посилює контроль за існуючими карантинними заходами та вживає нових. У суботу, неділю та понеділок органи правопорядку будуть працювати у посиленому режимі, а у містах буде посилено роботу органів Національної поліції.

Зараз ми працюємо 24 на 7, щоб зберегти ваше здоров’я та життя. Тому прошу вас серйозно поставитися до правил карантину. Особливо під час Великодня. ВсеукраЇнська Рада церков погодилась, що богослужіння будуть відбуватись у режимі відеотрансляції. Також переважна більшість церков заявили, що сприятимуть тому, щоб якнайбільша кількість віруючих зустріли свята вдома. Усі охочі можуть заздалегідь замовити освячену паску Укрпоштою.

Я прошу представників усіх конфесій сприяти святкуванню 🖥онлайн.

Аналогічні рішення вже започатковані у більшості 🗺 країн світу. Інфекція не вибирає – багатий ти чи бідний, віруючий або атеїст, старий чи молодий – ми всі схильні до ризику зараження.

Тяжка ситуація в Україні потребує нових традицій, тому закликаю вас провести це величне свято Великодня у теплому сімейному колі не виходячи з дому. Нехай Господь благословить вас та ваших рідних, а це свято принесе благодать і щастя.

Бережіть себе та залишайтесь вдома🏡

Поділитися:

Дата: 17.04.2020 | 16:47


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

1

Всього одужало

1

Всього хворіє

0

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога