Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Звернення голови райдержадміністрації Івана Зубрицького щодо святкування Великодня

Шановні снігурівчани!

Як уже відомо, у зв’язку із занесенням і поширенням на території України гострої респіраторної хвороби, спричиненої коронавірусом 2019-nCoV, Урядом запроваджено карантинні заходи, якими передбачено заборону перебування в громадському місці скупчення людей.

На жаль, цьогорічне свято Великодня ми відзначатимемо в умовах карантину, необхідного, щоб вберегти мешканців від захворювання на COVID-19. Безумовно, встановлені обмеження — це випробування для справжніх вірян, але ми не можемо ризикувати життям один одного.

Нещодавно, Президент України Володимир Зеленський звернувся до глав церков з проханням здійснювати великодні богослужіння і транслювати їх наживо, щоб віряни мали можливість помолитися, не виходячи зі своїх будинків, бо скупчення людей в храмах або біля них несе серйозну загрозу їх життю та здоров’ю. Представники релігійних конфесій підтримали цю пропозицію.

Сьогодні, 16 квітня 2020 року, мною були проведені зустрічі з представниками релігійних конфесій Снігурівського району за участі голови райради Тетяни Мезіної, в ході яких було прийняте спільне узгоджене рішення щодо обмеження участі вірян під час проведення великодніх богослужінь.

Відтак, спільно з головою районної ради та представниками релігійних конфесій Снігурівщини звертаюсь до усіх мешканців району з закликом дослухатися і відсвяткувати цей Великдень вдома, у родинному колі із запашною паскою на столі, цим самим проявити турботу про життя і здоров’я своїх рідних та близьких людей. По телебаченню обов’язково відбудеться пряма трансляція богослужінь. Великдень – це час єднання, спільної молитви у тісному сімейному колі, любові і турботи про найрідніших та близьких. І пам’ятаймо – Господь завжди у наших серцях та поряд з нами, а не лише тоді, коли ми стоїмо у храмі.

Наше здоров’я – найцінніший скарб. І в умовах пандемії вберегти його можемо тільки ми самі!

Бережіть себе!

 

з повагою,

Голова райдержадміністрації  Іван Зубрицький

 

Поділитися:

Дата: 16.04.2020 | 18:54


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

43

Всього одужало

4

Всього хворіє

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога