Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Посилено контроль якості виконання 🏗 ремонтно-будівельних робіт

Швидкими темпами почалася реалізація проекту «Велике будівництво» і у Миколаївській області. Роботи стартували на дорогах, які потребують першочергового ремонту і дуже важливі для жителів області.

Тому керівництво Служби автомобільних доріг у Миколаївській області вирішило ❗️посилити контроль за якістю виконання ремонтних робіт підрядних організацій, які здійснюють роботи у межах Миколаївської області.

Деякі підрядні організації не дотримують, взятих на себе зобов’язань та умов 📑 договору, не виконують значний обсяг ремонту доріг, а подекуди ремонтні роботи виконані всупереч усім нормам.

«Відповідно до результатів перевірки об’єктів, виявлені недоліки підрядники змушені будуть ліквідовувати у межах гарантії, на них лягає 100% відповідальність за технічні дефекти під час ремонту доріг. Там, де недоліки не будуть усунені, проводитиметься робота у порядку, передбаченому чинним законодавством. Прошу жителів Миколаївщини також допомагати фіксувати проведення недоброякісного ремонту доріг та повідомляти про такі випадки. У випадку про підтвердження інформації про неякісний ремонт, вимагатимемо від підрядника ліквідовувати виявлені недоліки або відшкодування збитків» – звертає увагу керівник Служби – Владислав Невеселий.

Прес-служба САД у Миколаївській області

 

Поділитися:

Дата: 14.04.2020 | 17:20


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

75

Всього одужало

4

Всього хворіє

70

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога