Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В Снігурівці відбулися заходи з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні

7 грудня 1990 року Верховна рада України ухвалила Закон України «Про місцеві ради народних депутатів та місцеве регіональне самоврядування». Ця календарна дата стала одним із головних державних свят сучасної України, датою, яку по праву сприймають як знакову віху в становленні нашої Батьківщини. З цієї нагоди, 6 грудня 2017 року, в актовій залі Снігурівської дитячої школи мистецтв відбулися урочистості з нагоди Дня місцевого самоврядування в Україні. На свято завітали голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, міський голова Леонід Голобля, депутати районної та міської ради, сільські голови та ветерани праці місцевого самоврядування.

З нагоди Дня місцевого самоврядування головою районної ради Тетяною Мезіною було підведено підсумки роботи. Спільними грамотами райдержадміністрації та районної ради було нагороджено кращих представників органів місцевого самоврядування всіх рівнів, чий внесок у розвиток територіальних громад був найвагомішим.

Напередодні професійного свята, районною комісією було підведено підсумки з організації діяльності сільських рад Снігурівщини щодо реалізації ними власних та делегованих повноважень по забезпеченню розвитку соціальної інфраструктури, благоустрою території та виконання місцевих бюджетів.

Дипломами переможців конкурсу в номінації “Краща місцева рада 2017 року” були відзначені:

За ІІІ місце Кобзарцівська сільська рада, сільський голова Канцелярук Наталія Володимирівна.

За ІІ місце – Калинівська сільська рада, сільський голова Ткаченко Сергій Володимирович

За І місце – Першотравнева сільська рада, сільський голова Завгородній Анатолій Ігнатович.

Дипломом переможця конкурсу в номінації “Кращий населений пункт 2017 року” було відзначено село Афанасіївка Афанасіївської сільської ради, сільський голова Хомко Василь Юрійович.

Позитивний настрій присутнім, чудові пісні і танці подарували артисти Снігурівського районного будинку культури, Будинку творчості дітей та юнацтва, Снігурівської дитячої школи мистецтв.


Дата: 07.12.2017 | 9:49


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України