Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Новопетрівській школі-інтернаті розпочато пошив захисних масок

Як відомо, зараз в Україні досить гостро стоїть проблема дефіциту медичних масок та інших засобів індивідуального захисту, яка виникла в період коронавірусного карантину. Колектив Новопетрівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату на чолі з директором Наталією Луцик, використовуючи наявне устаткування організували процес пошиття захисних масок, які будуть передані громаді та медикам.

Хоча на Миколаївщині ще не було випадків зараження вірусом СOVID-19, але всі педагоги розуміють, що такого вкрай необхідного і дефіцитного в наш час товару, не буде забагато. І тому з великим бажанням допомогти людям, які зараз працюють на передовій лінії боротьби зі страшною хворобою, виготовляють медичні маски для захисту та збереження не тільки здоров’я, але і життя медичних працівників та місцевих жителів.

«Щира подяка директору Новопетрівської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату Наталії Луцик, педагогам, Широківському сільському голові Сергію Пересуньку та спонсорам за небайдужість та допомогу у непростій ситуації, підтримку своїх земляків!», – відмітив голова райдержадміністрації Іван Зубрицький.

Поділитися:

Дата: 06.04.2020 | 9:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога