Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Місцеві громади Миколаївщини отримали 115,6 млн. грн. плати за землю

Плата за землю є одним з вагомих джерел наповнення місцевих скарбниць Миколаївської області. Надходження від користування землею забезпечили понад десяту частину усіх доходів місцевих бюджетів. Про це інформує в. о. начальника Головного управління ДПС у Миколаївській області Дмитро Прокоф’єв.

За його словами, у січні – лютому 2020 року до місцевих бюджетів Миколаївщини забезпечено 115,6 млн. грн. земельного податку та орендної плати за землю, що на 13,8 млн. грн. більше сплаченої торік суми.

Зокрема, від юридичних осіб місцеві громади отримали 102,3 млн. грн. плати за землю, від фізичних осіб – 13,3 млн. гривень.

Як відзначив Дмитро Прокоф’єв, надходження від плати за землю зростають завдяки процесу децентралізації, проведенню нормативно-грошової оцінки землі, перегляду органами місцевого самоврядування ставок податку на землю, своєчасному укладанню та подовженню договорів оренди відповідно до вимог чинного законодавства.

Поділитися:

Дата: 01.04.2020 | 14:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

30

Всього одужало

4

Всього хворіє

25

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога