Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Увага! Важливо!

Миколаївська обласна державна адміністрація надає роз’яснення щодо першого зафіксованого Міністерством охорони здоров’я України лабораторно підтвердженого випадку коронавірусної інфекції на Миколаївщині.

За інформацію оперативного штабу при Головному державному санітарному лікареві Миколаївської області мова йде про мешканця м.Миколаєва, який самостійно звернувся за медичною допомогою в Олександрійську клінічну лікарню (м.Київ), де йому було встановлено з лабораторним підтвердженням захворювання на COVID-19.

Звертаємо увагу, що відповідно до встановлених медичних нормативно-правових актів ❗️реєстрація випадків інфекційних хвороб здійснюється за місцем виявлення хворих.

Центр громадського здоров’я МОЗ України підтвердив ❗️реєстрацію цього випадку за м. Києвом. Інформацію про реєстрацію випадка за Миколаївською областю буде ❗️змінено в режимі встановленої інформаційної програми в 20.00 28.03.2020.

Також повідомляємо, що медиками м.Миколаєва було ❗️обстежено на короновірус COVID-19 контактних осіб мешканця м.Миколаєва та за результатами проведення ПЛР діагностики в Миколаївському обласному лабораторному центрі ❗️отримано негативний результат.

Медичне спостереження за контактними особами продовжується.

❗️ Станом на 10.00 28 березня в Миколаївській області не зареєстровано підтверджених випадків COVID-19.

Поділитися:

Дата: 28.03.2020 | 11:31


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

6

Всього одужало

2

Всього хворіє

4

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога