Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Будьте уважні. Національний банк України попереджає про шахраїв, які від його імені пропонують “соціальну допомогу”

З впровадженням карантинних заходів для боротьби з особливо небезпечною коронавірусною інфекцією, поліцейські підрозділи по всій країні фіксують випадки розповсюдження різноманітних чуток, неправдивої інформації та нових видів шахрайств.

«Вам було нараховано одноразову допомогу у надзвичайну ситуацію в розмірі 1000 гривень» – такі повідомлення можуть надходити на ваші мобільні з номерами телефонів для довідок. Людина, яка отримала смс про нарахування, але гроші, звичайно ж, так і не надійшли, намагаючись з’ясувати причину, телефонує за довідковими номерами, вказаними в смс. Але спілкується не з представниками банку, а з аферистами. Шахраї випитують особисті данні у громадян, щоб нібито перевірити, чи не сталась помилка, і тоді з рахунків миколаївців зникають заощадження.

Нацбанк офіційно застерігає та підкреслює, що не нараховує і не виплачує соціальну допомогу, а також не організовує розіграші чи лотереї.

Шановні миколаївці! Поліція Миколаївської області просить вас перевіряти інформацію, використовуючи лише офіційні повідомлення органів влади та не поспішати телефонувати шахраям. Такі дії зловмисників направлені виключно на заволодіння вашими особистими даними, даними ваших карткових рахунків та безпосередньо вашими грошима.

Просимо вас виважено ставитися до будь-якої інформації та для встановлення джерел поширення фейків і притягнення до відповідальності осіб, які поширюють завідомо неправдиву інформацію, повідомляти до поліції за номером телефону 102.

Будьте пильними, обережними та здоровими!

Поділитися:

Дата: 27.03.2020 | 20:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога