Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Снігурівський ІРЦ отримав спецавтомобіль для дітей з особливими освітніми потребами

Відтепер, Снігурівський інклюзивно-ресурсний центр стане більш доступними для сімей, які виховують дітей з особливими освітніми потребами та проживають у віддалених населених пунктах Снігурівщини.

У середу, 25 березня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький вручив директору Снігурівського ІРЦ Юлії Клапчук сертифікат на отримання мобільного інклюзивно-ресурсного центру. Вже після завершення карантину, мобільний ІРЦ почне працювати відповідно до затвердженого графіку в населених пунктах району.

“Держава йде на зустріч батькам дітей з особливими потребами, адже далеко не всі мають можливість добиратися з віддалених куточків району до Снігурівки. Тепер фахівці Снігурівського ІРЦ зможуть надавати свої послуги там, де це необхідно”, – зазначив очільник району.

Спеціальний транспорт обладнано необхідним дидактичним інструментарієм для надання додаткових психолого-педагогічних та корекційно-розвиткових послуг дітям з ООП. Крім цього, спецавтомобіль має підіймач для осіб, які мають порушення опорно-рухового апарату, та сидіннями з ременями безпеки.

Рішенням сесії Снігурівської районної ради було виділено кошти на паливно-мастильні матеріали та кошти на оплату праці водія.

Поділитися:

Дата: 25.03.2020 | 19:16


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога