Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Кулеба закликає бізнес, міжнародні та громадські організації і закордонних українців об’єднати зусилля у боротьбі з коронавірусом

В умовах пандемії коронавірусу Міністерство закордонних справ України розпочало координацію гуманітарної допомоги. МЗС проводить перемовини з міжнародними партнерами та українським бізнесом, а також координує роботу українських відомств з цього питання.

“Для України зараз дуже важливо не лише залучити допомогу міжнародних партнерів, але і спрямувати її на вирішення найнагальніших проблем. Від скоординованості спільних дій Уряду, бізнесу, громадськості та міжнародних організацій залежить ефективність боротьби з розповсюдженням коронавірусу в Україні. Сьогодні центром такої координації є МЗС України”, – сказав міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.

Українські дипломати шукають за кордоном спеціалізоване медичне обладнання, медикаменти, засоби індивідуального захисту, тести на COVID-19 та інші засоби, які потрібні Україні для протидії коронавірусу, і можуть бути поставлені як гуманітарна допомога або закуплені для потреб нашої країни.

Уже ведуться переговори з Офісом Координатора системи ООН в Україні, місією Міжнародного Комітету Червоного Хреста в Україні, Світовим конгресом українців та іншими міжнародними організаціями та партнерами, які можуть підтримати Україну під час пандемії коронавірусу.

Важливо, що у цій напруженій ситуації активним є бізнес.

МЗС України відомо про ініціативи багатьох приватних компаній, спрямованих на подолання епідемії та її наслідків. МЗС України запрошує всі такі проєкти повідомити про свої наміри в МЗС України, щоби сприяти закупівлям, які вони здійснюють за кордоном, та спільними зусиллями спрямовувати допомогу туди, де вона найбільше потрібна.

У співпраці з іншими органами державної влади, зокрема з МОЗ України, Міністерство закордонних справ постійно оновлює та актуалізує перелік реальних потреб і наявних можливостей отримати допомогу.

З пропозиціями підтримки до МЗС України уже звернулися Українсько-китайська асоціація бізнесу, юридична фірма Астерс, китайська компанія SMEC, а також компанії Unifer та Космолот.

МЗС України закликає бізнес, організації та громади українців по всьому світі об’єднати зусилля у боротьбі за здоров’я та безпеку.

https://mfa.gov.ua/news/kuleba-zaklikaye-biznes-mizhnarodni-ta-gromadski-organizaciyi-i-zakordonnih-ukrayinciv-obyednati-zusillya-u-borotbi-z-koronavirusom

Поділитися:

Дата: 24.03.2020 | 12:37


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

4

Всього одужало

2

Всього хворіє

2

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога