Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Перевищення строку перебування в ЄС: чи будуть проблеми в громадян України

Представництво України при ЄС звернулось до Європейської комісії стосовно можливості незастосування санкцій до громадян України, які не встигають вчасно повернутись до України.

Про це повідомили в Міністерстві закордонних справ України

Проблеми перевищення дозволених строків перебування громадянами третіх держав є одним із питань порядку денного під час термінової зустрічі країн-членів ЄС 18 березня. Очікується, що результатом зустрічі має стати ухвалення Вказівок для держав-членів, в яких будуть роз’яснення, як діяти державам-учасницям Шенгеньскої зони у випадках перевищення громадянами третіх держав дозволених термінів перебування.

Представники Європейського Союзу повідомили Представництво України при ЄС, що з метою уникнення паніки серед громадян третіх країн, які не можуть виїхати з ЄС до закінчення дозволених термінів перебування, співробітники прикордонної служби відповідної держави-члена ЄС можуть робити винятки та не застосовувати відповідні санкції. Але головна умова – факт, що таке перевищення відбулось з причини, яка не залежала від відповідної особи, має бути належним чином задокументовано.

Якщо громадяни України виявляють ризик перевищення терміну дозволеного перебування в ЄС, або такий термін уже закінчився, МЗС України рекомендує негайно звертатись до консульської установи в країні перебування електронною поштою. Електронні адреси всіх закордонних дипломатичних установ можна знайти на сайті МЗС України.

Крім того, МЗС України доручило всім закордонним дипломатичним установам України у світі провести переговори з компетентними органами країн перебування, щоб в разі перевищення громадянами України термінів дозволеного перебування через надзвичайну ситуацію у зв’язку з пандемією, до таких громадян не застосовувались санкції.

Поділитися:

Дата: 19.03.2020 | 19:58


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

7

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога