Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В РДА провели нараду  з питань вжиття заходів щодо запобігання поширення на території району коронавірусу COVID – 19

У вівторок, 17 березня 2020 року, голова райдержадміністрації Іван Зубрицький за своїм заступником Ігорем Карпєєвим за участі голови райради Тетяни Мезіної, представниками органів місцевого самоврядування, лікарів, керівників установ району та перевізниками. Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 16.03.2020 №215 «Про запобігання поширенню на території України коронавірусу COVID-19» (зі змінами), перевізникам було рекомендовано забезпечити посилення дезінфекційних заходів у громадському транспорті та обмеження одночасних перевезень не більше 10 пасажирів.

Також за повідомленням начальника залізничної станції м.Снігурівка Сергія Сорокіна, перевезення пасажирів залізничним транспортом в усіх видах внутрішнього сполучення повністю припиняється з 18 березня 2020 року до закінчення карантинних заходів. Кошти за придбані квитки на скасовані поїзди можна буде повернути протягом місяця.

Також, в ході наради підіймались питання щодо необхідності проведення контролю якості питної води та наявності засобів дезінфекції.

Відповідним районним службам та органам місцевого самоврядування було наголошено на необхідності проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи серед населення з питань профілактики гострої респіраторної хвороби COVID-19 та доведення до населення відповідних пам`яток, інформаційних матеріалів та рекомендацій населенню максимально обмежити фізичні контакти.

Голова районної ради Тетяна Мезіна повідомила, що нею було запропоновано головам постійних комісій районної ради з метою оперативного вирішення питання   фінансування   щодо  придбання засобів захисту від коронавірусу використати виділені на останній сесії районної ради на ремонт хірургічного корпусу 190 тис.грн., а на наступній виділити дану суму вже безпосередньо на ремонт  відділення.  Також, вона порадила головному лікарю КНП ПМСД Павлу Соловйову задіяти 30 тисяч гривень, які перерахувала Горохівська ОТГ  в рамках співфінансування, зі згоди голови громади Валерія Бійчука, на придбання засобів захисту від коронавірусу. А на найближчий сесії районної ради повернутись до даного питання та виділити використані 30 тисяч гривень Центру ПМСД з районного бюджету.

Нагадаємо, із 12 березня на Снігурівщині призупинено освітній процес у закладах загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійної освіти усіх типів, форм власності, вищих навчальних закладах, обмежено проведення спортивних заходів, призупинено роботу театрів, кінотеатрів, музеїв.

Крім того, в Снігурівській ЦРЛ працює цілодобова “гаряча лінія”, куди кожен громадянин може звернутися у разі виявлення симптомів, схожих на ознаки коронавірусу, за телефонами: (05162) 3-12-33 робочі дні з 08.00 до 16.00 (реєстратура) та (05162) 2-12-92 вихідні дні цілодобово, робочі дні з 16.00 до 08.00 (приймальне відділення).

Поділитися:

Дата: 19.03.2020 | 8:12


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога