Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Aa Aa Aa
K   K   K  

В Снігурівці відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера

Україна, дійсно, благословенна земля. У мирний час завжди над нею лилась прекрасна українська пісня, доки війна не прийшла на Схід нашої держави. Своєю жертовною працею волонтери разом з добровольцями рятували країну, починаючи з 2014-го року, поки українська армія повставала з руїн. Громадянське суспільство проявило вражаючу здатність до консолідації і мобілізації, взявши на себе розв’язання найгостріших проблем військових, біженців з окупованих територій, а також звільнення полонених. Волонтерський рух, пов’язаний із війною на Сході України, отримав велике суспільне та державне визнання.

Не залишилися осторонь цих подій і снігурівчани. Члени Благодійного Фонду «Волонтери Снігурівщини» за покликом серця працюють вже більше трьох років. Наші волонтери, починаючи з перших днів війни, надають величезну допомогу бійцям, вкладаючи свою турботу, душу та сили. На їхньому рахунку чимало добрих благодійних справ.

5 грудня 2017 року в Снігурівській дитячій школі мистецтв відбулися урочисті заходи з нагоди Міжнародного дня волонтера. Привітати волонтерів з їх святом прийшли голова райдержадміністрації Інна Бойко, голова районної ради Тетяна Мезіна, секретар міської ради Тетяна Андрющенко, голова Снігурівської районної організації ветеранів, учасників АТО, матерів та дружин військовослужбовців “Разом – ми сила” Марія Коцар, учасники АТО та мешканці міста.

Звертаючись до присутніх, голова райдержадміністрації Інна Бойко зазначила наступне:

“Волонтери – це люди, які дійсно працюють за покликом душі та серця, дуже часто нехтуючи своєю сім’єю, своїми дітьми, своїм часом. Їх не бачать ні жінки, ні діти. Я хочу вам подякувати та сказати, що сьогодні ви дуже велика сила. І вашої допомоги потребують не тільки ті люди, які зараз знаходяться на фронті, а й ті, які знаходяться тут. Бажаю вам здоров’я, благополуччя та мирного неба.”

Також, до вітального слова долучилася і голова районної ради Тетяна Мезіна.

За відданість справі захисту української держави та її народу, високий професіоналізм і активну громадську діяльність, вагомий особистий внесок у постійну підтримку бійців української армії і розвиток волонтерського руху та з нагоди відзначення Міжнародного дня волонтера Відзнакою Президента України «За гуманітарну участь в антитерористичній операції» були нагороджені волонтери: Бійчук Василь Васильович, Борисевич Василь Анатолійович, Бриченко Світлана Станіславівна, Закусілов Андрій Миколайович, Мельник Володимир Федорович та Ярмольчук Володимир Адамович.

Медалями Всеукраїнського об’єднання «Країна» «За незламність духу» були нагороджені: Масюков Віталій Володимирович та Бійчук Василь Васильович

З метою вшанування заслуг патріотів України, які за покликом совісті і честі стали на захист Батьківщини в лавах добровольчих батальйонів, Збройних Сил, інших воєнізованих формувань України та волонтерів, що безпосередньо брали участь в проведенні антитерористичної операції, Всеукраїнською спілкою ветеранів АТО започатковано народну відзнаку «Лицарський Хрест Добровольця». Серед списку володарів цієї відзнаки є й снігурівчани.

За підписом радника заступника міністра оборони України Орденом «Лицарський хрест добровольця» були нагороджені: Беленець Андрій Анатолійович (посмертно), старший лейтенант Ярмольчук Володимир Адамович та лейтенант Ткачов Іван Васильович.

Сьогодні вже не раз зазначалося, що волонтерство — це покликання, спосіб життя. Волонтерська діяльність, як прояв милосердя і доброчинності, буде існувати доти, доки існує потреба людей у тій чи іншій допомозі та обмежена державна участь у задоволенні потреб своїх громадян, їхній соціальній підтримці.

Але не варто думати, що волонтерський рух побудований тільки на голому ентузіазмі. Добровольці також потребують засобів, технічного устаткування і, нарешті, простих людських потреб.

У своїй діяльності громадська організація «Волонтери Снігурівщини» тісно співпрацюють з навчальними закладами району, небайдужими мешканцями, церквами «Нове покоління», «Світло миру», що у Горохівському, агрофірмою «Владам», Снігурівською районною організацією “Товариство Червоного Хреста України”, благодійним фондом І.Бриченка «Крокуємо з турботою», райдержадміністрацією, торгова марка «Вода Снігурівка», приватними підприємцями Вишневськими, В.Я.Гальовичем, В.Шеремет, А.А.Туз та ін.

Волонтер – це стан душі!
Це пориви серця, розумі, відваги.
Встали ви в тяжкі часи,
Надаючи допомоги переправи.
Різні ви, і з різних ви країв,
Сивочолі, й зовсім юні,
Чоловік і жінка, їхній син,
І дівча, що пише: «Слава Україні»!
Ви пройшли, де інші відійшли,
Все могли, шукали й діставали.
До землі прийміть ви наш уклін
Люди ЧЕСТІ, СОВІСТІ, ВІДВАГИ!

Від усієї душі вітаємо всіх учасників волонтерського руху на Снігурівщині! Разом ми обов’язково переможемо, відстоїмо своє святе право на гідне життя у вільній, демократичній, процвітаючій Українській державі!


Дата: 05.12.2017 | 18:14


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:


Чи підтримуєте Ви вступ України до НАТО?

Loading ... Loading ...

Військова служба за контрактом у Збройних Силах України