Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Поліцейські Миколаївщини переведені на посилений варіант несення служби для забезпечення виконання карантинних заходів з недопущення розповсюдження коронавірусу

Голова Національної поліції України Ігор Клименко підписав наказ про переведення всіх підрозділів Нацполіції на посилений варіант несення служби.

Посилену увагу правоохоронці приділятимуть, зокрема, протидії нелегальній торгівлі лікарськими засобами та засобами індивідуального захисту, а також недопущення їх вивезення за кордон.

« У такий складний для держави час ми повинні зробити все, аби не допустити поширення коронавірусу та росту злочинності», – наголосив Ігор Клименко.

Начальник головного управління Національної поліції в Миколаївській області Олександр Анохін наголосив на проведенні поліцейськими превентивної роботи, а також взаємодії з органами місцевої влади та місцевого самоврядування, підрозділів ДСНС та Нацгвардії з метою недопущення порушень тимчасових обмежень.

«В цей відповідальний для усього світу та нашої країни час громада має об’єднатися та з порозумінням поставитись до обмежень та відповідальної роботи медиків та правоохоронців. Всі спроби «випробувати» роботу екстрених служб з цікавості, а не за нагальної потреби, буде жорстко припинятися, а винні будуть нести відповідальність за законом», – наголосив Олександр Анохін.

Усім керівникам Головних управлінь Нацполіції в регіонах наголошено на необхідності забезпечення всіх правоохоронців засобами захисту, зокрема медичними масками і рукавичками, а також антисептичними та дизінфекційними засобами.

Поділитися:

Дата: 18.03.2020 | 12:36


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

8

Всього одужало

4

Всього хворіє

3

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога