Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

У Снігурівській ЦРЛ відбулося виїзне засідання комісії ТЕБ та НС

У понеділок, 16 березня 2020 року, у Снігурівській ЦРЛ відбулося виїзне засідання комісії з техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій за участі голови райдержадміністрації Івана Зубрицького та керівників відповідних служб. В ході засідання присутні обговорили питання вжиття превентивних заходів з запобігання можливого поширення гострої респіраторної хвороби COVID-19 на території Снігурівського району.

За повідомленням головного лікаря Снігурівської ЦРЛ Миколи Ковриги, в інфекційному відділенні лікарні облаштовані бокси для хворих.

“Маємо надію, що пандемія не зачепить жодного мешканця Снігурівщини, проте, ми повинні вжити усіх необхідних заходів щодо запобігання поширення коронавірусної інфекції”, – зазначив очільник району Іван Зубрицький.

Учасники наради обговорили питання визначення місця обсервації (приміщення для перебування осіб, які контактували з інфікованими хворими). В ході обговорення члени комісії дійшли згоди, що кращим варіантом для обсервації є двоповерховий будинок колишнього пологового відділення, який практично забезпечений усім необхідним та буде під постійним наглядом лікарів.

По закінченню засідання, члени комісії оглянули приміщення пологового будинку.

Поділитися:

Дата: 16.03.2020 | 19:27


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога