Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Електронне
звернення

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Миколаївщина долучиться до масштабного загальнонаціонального проєкту «Велике будівництво»

З березня у всіх областях розпочнеться реалізація програми Президента України Володимира Олександровича Зеленського «Велике будівництво», в рамках якої планується масштабний ремонт доріг і об’єктів – будівництво і капітальний ремонт шкіл, дитячих садків, приймальних відділень лікарень, стадіонів.

Про ряд ініціатив, які планується реалізувати в Миколаївській області цього року, голова Миколаївської обласної державної адміністрації Олександр Стаднік розповів на спільному засіданні Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука у вівторок, 11 лютого.

«Надзвичайно радий, що Миколаївщина разом з усією Україною долучається до масштабного проєкту Президента Володимира Зеленського «Велике будівництво», – прокоментував голова ОДА.

Серед проєктів:
– добудова 5 шкіл, 5 садочків та 5 стадіонів;
– модернізація 6 приймальних відділень в опорних закладах охорони здоров’я області;
– ремонт понад 220 км автошляхів;
– реалізація 12 соціально важливих проєктів за кошти ДФРР та обласного бюджету (5 проєктів спрямовані на покращення умов для учнів та вчителів у загальноосвітніх закладах області, 5 – на створення належних умов для надання своєчасних та якісних медичних послуг у Миколаївській області та 2 – на покращення послуг водопостачання та водовідведення).

Очільник області також вказав ряд перспективних проєктів:
– будівництво сучасного «Палацу спорту»;
– будівництво боксованого інфекційного відділення корпусу Миколаївської обласної інфекційної лікарні;
– реконструкція світло-сигнальної системи КП «Миколаївський міжнародний аеропорт».

При цьому, Олександр Стаднік звернув увагу Уряду на стратегічно важливі проєкти для Миколаївщини: реконструкція двох інфраструктурних артерій – Інгульського та Південнобузького мостів, розбудова курортів – Очаків, Коблеве, Рибаківка та перлини України – Кінбурнської коси. Серед іншого – забезпечення жителів області якісною питною водою, а також будівництво цілорічних басейнів у Миколаєві та Первомайську.

Олександр Стаднік озвучив потреби Миколаївщини в оновленні парку швидких та шкільних автобусів. На сьогодні це: 32 автобуси та 66 швидких (25 планується закупити цьогоріч).

Поділитися:

Дата: 12.02.2020 | 14:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

237

Всього хворіє

198

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога