Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА проведено засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області

У четвер, 27 лютого, відбулося перше засідання Ради розвитку громад та територій Миколаївської області.

В заході взяли участь керівництво області, народні депутати України А.Чорноморов та О.Пасічний, очільники міст та райдержадміністрацій, голови районних та сільських рад, ОТГ.

Відкриваючи засідання, заступник голови облдержадміністрації Тетяна Стахевич акцентувала увагу присутніх, що Миколаївщина активно долучилася до реалізації проєкту Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво». В рамках цього проєкту на Миколаївщині заплановано добудувати 5 шкіл, 5 садочків, 5 стадіонів та відремонтувати автошляхи.

Про реалізацію на території області проєкту «Велике будівництво» в частині ремонту доріг доповів в.о. начальника управління інфраструктури ОДА Сергій Сікорський. Він поінформував присутніх, що на ремонт доріг державного значення цього року передбачено 4,2 млрд грн. Це дозволить відремонтувати 187 км. На ремонт доріг місцевого значення цьогоріч планується 556 млн грн, аби забезпечити проїзд на 33 км.

З питань запланованої роботи щодо реконструкції та ремонту 5 шкіл та 5 дитячих садків доповіла директорка департаменту освіти і науки облдержадміністрації Олена Удовиченко. Вона зазначила, що всього у 2020 році на реалізацію цього проєкту з бюджетів різних рівнів передбачено 68 млн грн. На ці кошти буде виконано капітальний ремонт шкіл та садочків, зокрема їдалень, здійснено благоустрій територій, реконструйовано систему опалення та здійснено термосанацію будівель, забезпечено доступність для маломобільного населення.

Начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Віктор Гінкул ознайомив присутніх з переліком спортивних об’єктів, які включені до проєкту «Велике будівництво», їх вартістю та термінами виконання.

Начальник управління житлово-комунального господарства ОДА Євген Гладков поінформував про стан виконання в області постанови Кабінету Міністрів України від 24 грудня 2019 року №1082 «Деякі питання нарахування (визначення) плати за теплову енергію та послуги з централізованого опалення, централізованого постачання гарячої води для споживачів у зв’язку зі зміною ціни природного газу» та доповів про заходи з модернізації житлово-комунального господарства, реалізації енергоефективних проєктів в області.

Він нагадав, що з метою реалізації системних заходів з енергозбереження та енергоефективності облдержадміністрацією розроблена і рішенням обласної ради від 21.12.2018 №30 затверджена обласна Програма енергозбереження та розвитку альтернативних джерел енергії на період до 2025 року. Зокрема, програма передбачає реалізацію місцевими органами державної влади, органами місцевого самоврядування, теплопостачальними підприємствами, приватними суб’єктами господарювання та співвласниками багатоквартирних будинків комплексу заходів з підвищення рівня енергоефективності.

Про реалізацію в області програм щодо забезпечення доступним житлом учасників бойових дій та внутрішньо переміщених осіб розповіла директор департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Оксана Єльчієва.

Заступник директора департаменту економічного розвитку та регіональної політики облдержадміністрації Олена Хмельовська доповідаючи про стан залучення інвестицій в економіку регіону зазначила, що сучасний розвиток економіки України нерозривно пов’язаний з інвестиційними процесами, які є рушійною силою інтеграції економіки у світове господарство за рахунок оновлення основних фондів, переведення капіталів з одних сфер в інші, передачі технологій, інновацій та управлінського досвіду.

На її думку розв’язання проблем залучення інвестицій можливе шляхом вироблення спільних дій інвесторів з державними органами та органами місцевого самоврядування, комплексного підходу до вирішення проблемних питань як окремих підприємств, так і галузей в цілому. При цьому особливу увагу варто приділити питанням удосконалення законодавства для спрощення ведення бізнесу та залученню приватних інвестицій.

За підсумками засідання ради були надані відповідні доручення головам райдержадміністрації та рекомендації міським головам (міст обласного значення), головам об’єднаних територіальних громад.

Поділитися:

Дата: 27.02.2020 | 20:41


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

414

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога