Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

В ОДА відбулась оперативна нарада з питань протидії поширенню на території області коронавірусної інфекції

Сьогодні в облдержадміністрації під головуванням заступників голови ОДА Тетяни Стахевич та Олександра Трайтлі відбулась оперативна нарада з питань протидії поширенню на території області коронавірусної інфекції COVID-19 за участі профільних служб області.

На початку заходу Олександр Трайтлі зазначив, що усі служби повинні працювати на випередження розповсюдження поширення коронавірусу COVID – 19, тому метою сьогоднішньої наради є визначення додаткових алгоритмів та дій у цьому напрямку.

Начальник управління охорони здоров’я облдержадміністрації Павло Георгієв повідомив, що наразі в Миколаївській області не виявлено жодного випадку захворювання на коронавірус. Усі медичні служби перебувають у повній готовності, відповідно до визначених Міністерством охорони здоров’я України рекомендацій.

Керівники профільних служб доповіли про стан проведеної роботи з питань реалізації превентивних та попереджувальних заходів.

Виконуючий обов’язки начальника управління інфраструктури облдержадміністрації Сергій Сікорський нагадав присутнім, що наразі Словенія пропустила першу групу заблокованих на італійсько-словенському кордоні вантажівок і автобусів, серед яких є рейсовий автобус Мілан – Київ – Миколаїв. За попередньою інформацію імовірність наявності в цьому автобусі жителів Миколаївщині та взагалі прибуття його до Миколаєва вкрай низка.

Олександр Трайтлі зазначив, що це питання тримається на контролі керівництвом облдержадміністрації, підтримується постійний зв’язок з усіма службами. В разі перетину автобусом меж області та наявності пасажирів – жителів області профільними службами та працівниками поліції ( у разі необхідності) будуть вжиті усі необхідні медико-санітарні заходи. Зокрема, буде проведений температурний скринінг. У разі наявності симптомів захворювання особи будуть доставлені до Миколаївської обласної інфекційної лікарні, у разі відсутності ознак захворювання – до визначеного місця обсервації

Поділитися:

Дата: 15.03.2020 | 17:24


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

Моніторинг захворювання COVID-19 на Снігурівщині

Виявлено випадків

5

Всього одужало

2

Всього хворіє

3

Летальних випадків

0Безоплатна правова допомога