Головна Статті Оголошення Герої
не вмирають!
Освіта Культура Он-лайн трансляції
нарад
Учасникам АТО та членам їх сімей Що потрібно знати
про коронавірус?

Корисні сайти

Офіційний сайт Снігурівської районної ради Офіційний сайт Снігурівської міської ради Офіційний сайт Миколаївської облдержадміністрації Президент України Верховна рада україни Вісті Снігурівщини Вісті Снігурівщини ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ
У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ 
ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ Снігурівська молодіжна колегія Снігурівська центральна районна бібліотека

Сім’ї загиблих в АТО миколаївців отримали документи на земельні ділянки

2 квітня за підтримки обласної державної адміністрації та волонтерів, громадської організації «Українська асоціація інвалідів АТО” відбулась зустріч сімей загиблих учасників антитерористичної операції.

Так, членам сімей загиблих учасників АТО вручено накази про надання дозволу на розроблення документації із землеустрою. Як пояснив заступник голови облдержадміністрації Віталій Кіндратів, на сьогодні документи на земельні ділянки отримали жителі м.Миколаєва та Миколаївського району.

«За ініціативою голови облдержадміністрації Олексія Савченка ми сьогодні закриваємо перший етап надання земельних ділянок – по 2 гектари для жителів міста Миколаєва та Миколаївського району. Далі ми закриємо чергу по всій області. Облдержадміністрація  приділяє воїнам АТО особливу увагу і підтримує воїнів АТО, їх сім’ї, ми завжди знайдемо можливість допомогти. Дякуємо вам за все», – звернувся до присутніх Віталій Кіндратів.

Зазначимо, що окрім сертифікатів на землю, родичі загиблих також отримали відзнаки для своїх полеглих воїнів від громадської організації інвалідів АТО – «Герой Миколаївщини».

Поділитися:

Дата: 03.04.2017 | 19:10


Приєднуйтесь до нашої спільноти в Facebook:

Анонси подій

Читайте також:Моніторинг захворювання COVID-19 в Україні

Підтверджено випадків

0

Всього одужало

0

Летальних випадків

0

COVID-19 на Снігурівщині

Підтверджено випадків

192

Всього хворіє

153

Всього одужало

38

Летальних випадків

1Безоплатна правова допомога